Lifting tváre bez skalpela – PRED a PO

Lifting tváre bez skalpela.

Myslíte si, že tvárové cvičenie je časovo náročné?

Nikdy ma nič nebavilo dlhodobo. Vďaka CFF™ som sa naučila venovať sa obľúbenej činnosti dlhodobo a pravidelne. Moje rozhodnutie bolo správne. Postupne mi zmizla dvojitá brada, vrásky na čele, okolo očí a moja pleť je pevná a zdravá.

Ako som sa starala o pleť pred 7 rokmi a ako sa o ňu starám teraz?

Pred pár týždňami som narazila na svoju starú fotografiu. Vtedy som mala 30 rokov. Mala som aj aktuálne fotografie. No a tak som ich dala dohromady a urobila PRED A PO.

Samozrejme, teším sa, že CFF™ funguje :). Viete, keby som neobjavila CFF™ tvárové cvičenie a masáže, určite by som už mala v tvári nejaké výplne alebo botox. Som šťastná, že tomu tak nie je. A dúfam, že ani nebude.

Moja starostlivosť o pleť v 30tke:

bola veľmi biedna. Vlastne o fungovaní pleti som mala informácie iba z reklám v televízii. Von som bez makeupu nechodila. Mala som citlivú pleť, žiadny krém mi nevyhovoval. Myslím si, že kvôli fajčeniu sa mi aj robili popraskané, červené žilky na tvári. Často sa mi stávalo, že keď sme sa vrátili z nejakého žúru, jednoducho som sa neodlíčila. Moja pleť sa na mňa vtedy musela poriadne hnevať.

V 34 rokoch som si všimla, že sa mám nazolabiálne vrásky. Dosť ma to mrzelo a premýšľala som nad riešením. Začala som používať micelárne vody a krém s kyselinou hyalurónovou z drogérie. Pleť som mala stále citlivú. Vtedy som už nefajčila a červené žilky v tvári už neboli tak viditeľné.

Potom, pár mesiacov po pôrode druhého dieťaťa (mala som 34), som začala premýšľať, čo so svojou tvárou. Známky starnutia boli viditeľné. Premýšľala som nad revitalizáciou pleti pomocou kyseliny hyalurónovej, no zdalo sa mi to dosť drahé. A hnevala ma moja dvojitá brada. Aj keď som bola chudá, jednoducho som ju mala.

Na internete som začala hľadať alternatívu. Našla som tvárovú gymnastiku. Skúšala som rôzne cviky na youtube, kúpila som si DVD, celkom ma to chytilo. No cvičenie bolo veľmi zdĺhavé, časovo náročné, komplikované. Bolo potrebné premýšľať, ako mám cviky obmieňať a cvičiť každý deň.

Bola som si istá, že tvárová gymnastika je to pravé pre mňa, no chcela som nájsť program, ktorý by mi maximálne vyhovoval.

Našla dámu, Carolyn Cleaves, a jej program CFF™ a zvyšok už poznáte :).

Začala som cvičiť v marci 2016. O plusoch programu CFF™ som napísala článok tu..

Dnes je 19. septembra, 2018. Tie roky neuveriteľne rýchlo ubehli! Moje nazolabiálne vrásky zmizli, spolu s nimi dvojitá brada, kruhy pod očami, citlivá pleť a vrásky na čele. Dokonca sa mi výrazne zjemnili mimické vrásky okolo očí, čomu som zo začiatku veľmi neverila.

Moja starostlivosť o pleť v 37 rokoch:

na odličovanie používam hydrofilný olej. Micelárne vody už dávno nie :). Pleť si čistím 2x denne, nikdy nezabudnem. Prestala som si robiť píling.

CFF™ robím dva a pol roka. Svaly mi narástli a už ich stačí iba udržiavať. Cvičím 3x do týždňa, nie viac. Dva dni v týždni moja pleť odpočíva – nerobím nič. Tie dva dni, ktoré mi ostali využívam na samomasáže tváre, krku a dekoltu, ktoré mi zaberú maximálne 10 minút. Používam kozmetiku, ktorá podporuje prirodzenú fyziológiu pleti. Nie je ani veľmi drahá. Mala som šťastie, pretože som narazila na skutočne kvalitnú značku. A už ju nemením. Moja pleť si na ňu zvykla a to je super.

Čím dlhšie cvičím, tým viac sa teším, že CFF™ jednoducho funguje. Prišla som aj na úžasnú kombináciu cvičenia a masáží. Cvičenie sa postará o kontúry tváre a masáže vymasírujú aj jemné vrásky v pleti. Čo je potrebné je pravidelnosť a výdrž. Už mnoho žien po celom svete pochopili, že krásna tvár nie je veľká veda. Stačí prijať prístup k svojej tvári do každodenného života.

 

KÚPIŤ DVD

 

Skupinové kurzy