Lifting tváre za pár drobných

Silový tréning na tvári?

autor: Carolyn Cleaves, Maja Švábiková

Program Carolyn’s Facial Fitness™  je založený na tréningu využívajúcom svalový odpor.

Je skutočnou alternatívou k množstvu možností, ako získať mladší a sviežejší vzhľad! CFF™ je komplexný program na omladenie tváre, nechirurgický facelift zacielený na všetkých 57 svalov tváre a krku.

Tvárové cvičenie funguje tak, že zvýši objem v svalových vláknach, vďaka tréningu využívajúcemu svalový odpor.

tvarova gymnastika

Líčka sa zdvihnú, pleť ostane zdravá a žiarivá. Cviky na krk tiež budujú svaly, takže oblasť pozdĺž spodnej sánky môžeme nadvihnúť a spevniť úplne celú!  Je to kompletná kúra pre starostlivosť o pleť!  A je úplne prirodzená!

Vytvarované svaly jednoducho prinášajú mladistvý vzhľad.

Svaly na tvári môžeme tvarovať.  Mať pekne vyformovanú tvár znamená, že sval na našej tvári musí znovu získať pôvodnú dĺžku, ktorá sa vytratila kvôli veku, gravitácii, času alebo osobitným podmienkam. Dokonca môžeme napraviť aj  vrásky a dvojitú bradu na krku.

Všetky cviky v programe CFF™ boli najskôr testované tímom, zloženým zo 6 ľudí rôzneho veku, pohlavia a národnosti. Išlo o to, aby sme jasne videli výsledky cvičenia na rôznych tvárach. Program CFF™ je určený nie len ženám, ale aj mužom.

Ako starneme?

Jedným z dôvodov je, že starnutim strácame vrstvu tuku pod pokožkou. Zároveň pokožka stráca elasticitu, prispôsobuje sa povoleným svalom. Kvôli tomu naša tvár vyzerá chudšia, staršia a získava unavený vzhľad.

Pri “silovom tréningu” svalov na tvári, získavame objem, čím si dodáme vzhľad plnšieho a mladšieho výzoru. Zvýšený obeh krvi môže byť niekedy aj desať krát väčší ako zvyčajne, ak svaly napneme. Cvičenie s tvárou umožní bunkám pokožky načerpať viac kyslíku a živín.  Poškodené bunky sa odstránia.  Výsledkom je čistá, zdravá pokožka s peknou farbou.

CFF™ poskytuje celkovú dennú starostlivosť o pokožku zameranú proti starnutiu.  Je to prírodný facelift za pár drobných.

 

KÚPIŤ DVD

 

Viac o kurzoch