Ako, kedy a kde vzniklo CFF™ tvárové cvičenie/ gymnastika? Prečo je také účinné?

Tvárové cvičenie - Carolyn Cleaves Carolyn Cleaves 63 rokov

Keď som mala 52, pozrela som sa na svoju tvár. Uvedomila som si, že gravitácia pracovala v plnom prúde. Vtedy som nemala ani šajnu o nejakých programoch tvárových cvičení. Moja krásna mama si dala spraviť Facelift, keď bola v mojom veku a skončila s výrazom trvalého prekvapenia, až kým nemala 70.  Zdeformovala svoju tvár takým množstvom operácií, že už sme ju ledva spoznávali.  To nebola cesta pre mňa.  Stála som pred úlohou zlepšiť vzhľad mojej tváre, a to nielen bez plastiky, ale tiež bez botulotoxu, alebo injekcií s kyselinou hyalurónovou. Túžila som po celkovej a prirodzenej kúre pre starostlivosť o pleť na tvári, ktorá by fungovala!

Objavovanie tvárových cvičení

Neskôr som objavila tvárové cvičenie/ gymnastiku. Nakúpila som asi tucet programov, ktoré boli vtedy na trhu, vrátane kníh a videí. Všetky boli v niečom účinné, ale z môjho pohľadu ani jeden z nich nebol naozaj úplný. Boli buď príliš krátke, príliš dlhé, výsledky prichádzali pomaly alebo nespevnili celú moju tvár, ani sa nevenovali vráskam na krku. Stále som túžila po prirodzenom programe, ktorý by bol dôkladný.

Tvárové cvičenie/ gymnastika šité na mieru

Vtedy som sa rozhodla zapracovať svoje vlastné tvárové cviky do fungujúceho systému. Počas tohto procesu som objavila svalový odpor. Tvárové cvičenie/ gymnastika využívajúce svalový odpor mi priniesli omnoho pôsobivejšie výsledky, ktoré som vlastne hľadala. Rozhodla som sa založiť na tom celý svoj program. V tom istom čase som objavila knižku Kultúra tváre od doktora Fredericka Rossitera, M.D. Hovoril, že keďže svaly na tvári sa upínajú na kožu a tak na tvári dokážeme vyjadriť rôzne výraz. Ak najskôr napneme sval a potom kĺžeme po pokožke proti jeho odporu, nielenže spevníme a vyformujeme svaly, ale tiež získame elegantný a vyvážený vzhľad tváre. A mal pravdu.  Funguje to neskutočne dobre.

Tiež som chcela využiť niektoré izometrické cviky ako súčasť svojho programu tvárových cvičení na ďalšie tvarovanie a vylepšenie vzhľadu tváre, krku a pleti. Snažila som sa vyvinúť program, ktorý by nebol len účinný, ale dodal by mojej tvári rovnomerný a elegantný vzhľad. Môj program nielen formuje tvárové svaly, ako napríklad oblasť spodnej sánky, vďaka čomu nadvihne a napne kožu, ale tiež sa venuje tým obťažujúcim malým linkám, ktoré sa často tvoria okolo pier.

Po tom, ako som vyvinula svoje tvárové cvičenia, sa moja tvár spevnila, vrásky sa vyhladili a dokonca takmer úplne vymizli. Moja pleť žiarila novým jasom. Linky na mojom krku sa doslova vyparili a papierová pokožka zmizla. Cvičenia na krku fungovali dobre!  Žiadna korekcia poklesu viečok, žiadna kozmetická operácia by mi nepriniesla tento krásny a prirodzený vzhľad, ktorý som získala vďaka cvičeniu svalov na tvári a krku.

Vytvorenie správnej kombinácie tvárových cvikov pre čo najlepšie výsledky

Trvalo mi tri roky, kým som vyvinula program tvárového cvičenia, ktorý by zapojil všetky svaly na tvári a krku a stačilo by naň 15 minút denne. To bola totiž presne hranica, ktorú som bola ochotná venovať z každého dňa tvárovému cvičeniu. Taktiež som si chcel byť istá tým, že program CFF™ tvárové cvičenie/ gymnastika zaručí tú najlepšie vyzerajúcu štruktúru svalov na tvári, čo som si u ostatných programov tvárových cvičení nevšimla. VŠETKY sa sústredili na konkrétne miesta, čo viedlo k na pohľad neforemnej tvári, zvláštnym prechodom alebo len veľmi nezreteľným výsledkom. Potom som vyskúšala ešte mnoho tvárových cvikov nielen na sebe, ale aj na skupine 6 ľudí rôzneho veku, pohlavia a národnosti.  Chcela som vidieť jednotlivé výsledky každého cviku na tvári. Výsledky z testov som  vložila do zrozumiteľného programu CFF™ tvárové cvičenie/ gymnastika. Je navrhnutý tak, aby ste ho stihli za 15 minút. Každé cvičenie sa robí len raz denne. Je to kompletná kúra pre starostlivosť o pleť a boj proti vráskam!