Hodí sa jeden program cvičenia pre každú tvár?

Prvý krok k úspechu s tvárovou gymnastikou alebo s tvárovým cvičením je vytvoriť dobrú svalovú štruktúru pre svoju tvár a krk.

(napísala Carolyn Cleaves, preložila Barbora Gecseová)

Zistila som, že najlepšie výsledky pre pevnú tvár a krk dosiahnete, ak najskôr precvičujete základných 28 cvikov + masáž tváre po cvičení.  To znamená, že si vytvoríte pevnú a vyrovnanú štruktúru svalov, ktorú môžete ďalej zlepšovať.

Bonusové cviky a série cvikov – posilňujte podľa seba
Keďže program CFFitness™ bol navrhnutý spolu s lekármi a profesorom anatómie a fyziológie, môžem vám ponúknuť dokonalý systém, ktorý  dodá tvári a krku elegantný tvar. Pred 14 rokmi som s kolegami zistila, že väčšina ľudí potrebovala LEN tento základný súbor, aby získali výsledky, aké chceli. Ale keďže všetci sme rôzni, taktiež sme vyvinuli bonusové cviky, ktoré sa priamo venujú týmto miestam.  Náš ďalší úspech spočíval v tom, že naši klienti si uvedomili, že získavajú vzhľad, aký chcú.

Mojou slabinou bol, napríklad, podbradok.  Keďže som pribrala a schudla približne 22 kg za pár rokov, podbradok mi doslova visel.  Som si istá, že 28 základných cvikov spolu s masážou Face Firmer mi dodalo túto elegantnú a nadvihnutú tvár a krk, ale musela som zapracovať na podbradku. Preto som vždy k 28 základným cvikom a masáži Face Firmer (Masáž po cvičení) pridala pár bonusových cvikov, ktoré boli špeciálne zamerané na to, aby účinne nadvihli podbradok.  Navyše, keď som začínala s tvárovými cvičeniami, mala som už 52, takže som mala veľmi hlboké vrásky.

 

Tvárové cvičenie - Carolyn Cleaves

Carolyn Cleaves 63 rokov

 

Záver

Na začiatok je potrebné vytvoriť dobrú základnú štruktúru svalov na tvári  Často sa stáva, že základné cviky spolu s masážou po cvičení  sú navrhnuté tak dobre, že stačia na to, aby mnohým z nás dali to, čo potrebujeme.  Pre tých z nás s oblasťami na tvári, ktoré si vyžadujú viac práce, je tu hŕba bonusových cvikov a cvičení. Tie sa venujú všetkým problémom od hlbokých vrások a ovísajúceho podbradku k dokonalému krku a viac.