Vždy sa snažím, aby bol pre vás kurz tvárového cvičenia maximálne obohacujúci.

Tvárové cvičenie vám podvihne nielen svaly na tvári a krku, ale tiež sebavedomie. Budete sa cítiť dobre a sebavedomo vo všetkom, čo urobíte.

Pripravila som pre vás komplexný kurz, ktorý je vytvorený tak, aby ste už nemuseli dokupovať ďalší, pokročilý kurz. Všetko, čo sa naučíte, vám postačí na cvičenie doma až dokonca života.

Naučíte sa cvičiť zostavu 28 cvikov + ako urobiť masáž po cvičení. Tiež dostanete vytlačené materiály s inštruktážnymi cvičeniami, ktoré vás budú navigovať pri cvičení doma.

Dostanete MP3 záznam, ktorý vás bude sprevádzať cvičením tak, aby vám domáce cvičenie netrvalo dlhšie ako 15 minút. 

Ďalej Vás naučím

NEZABUDNITE: základnú zostavu 28 cvikov + masáž po cvičení budete poležiačky cvičiť už navždy. Bonusové cviky si pridáte iba v prípade potreby po odcvičení základnej zostavy. Cvičiť odporúčam 3 až 4-krát do týždňa, 1x za deň. Svaly potrebujú odpočinok, aby rástli. Vždy cvičte naraz a sústreďte sa na cvičenie. Svaly bez inštrukcií z mozgu nemôžu správne pracovať.

Prečo cvičíme poležiačky? Vaše telo sa uvoľní, budete rôzne dvíhať hlavu, zapojíte do cvikov aj svaly na krku. Svaly na tvári a krku sú prepojené. V programe CFF™ sa precvičujú celé skupiny svalov. Vďaka komplexnosti cvičenia dosiahnete krásnu a prirodzenú stavbu svalov na tvári a krku.

  • Miesto konania kurzu podľa dohody.
  • Prípadné konzultácie mailom alebo telefonicky sú zdarma.
  • Spôsob platby dohodou.

Kurzy je možné realizovať aj v anglickom jazyku.

Mojim cieľom je vaša spokojnosť s cvičením a pohodlie počas cvičenia. Ak máte akékoľvek otázky, rada vám na ne odpoviem mailom, telefonicky alebo pri osobnej konzultácii.

KONTAKT

Tel.: +421 948 603 831