PRIRODZENÁ KRÁSA JE NAJ :-*

Pripravila som pre vás krátku masáž tváre a krku. Tu je viac info: Výhody masáže cez napnuté svaly: 1. pokožku nenaťahujeme 2. môžeme viac pritlačiť počas masírovania 3. prekrvíme aj napnuté svaly pod pokožkou

Na napnuté svaly sa sústredíme. Použijeme dostatočné množstvo, mastnejšieho krému. Na pleť príliš netlačíme, aby sme si nespôsobili odreninu, no ani sa príliš jemne nehladkáme. Prstami KĹŽEME po pokožke. Masáž robíme každý deň. Pokožka časom spevnie, spružnie a rozžiari sa :).

Zakladateľka CFF™  tvárového cvičenia Carolyn Cleaves vás naučí masáž, ktorá vám spevní pokožku na krku, odstráni vertikálne aj horizontálne vrásky. Pre dokonalý výsledok Carolyn odporúča robiť masáž každý deň po nanesení krému alebo oleja. Keď budete hánkami prechádzať cez miesto dvojitej brady, pritlačte jazyk o podnebie, masáž bude ešte účinnejšia. Ja si robím túto masáž každé ráno. Spolu s masážou tváre (ďalšie video) mi kompletná starostlivosť o celú tvár a krk zaberie 5 minút. Pozrite si aj ďalšie video zadarmo – masáž tváre po cvičení.

Ak chcete vyskúšať CFF™ tvárové cvičenie a nie ste si isté, začnite najskôr s touto masážou. Je vhodná, aj keď program necvičíte. Už len samotnou grimasou napnete väčšinu svalov na tvári a krku. Ráno, alebo večer si odlíčte tvár, naneste krém a urobte masáž. Pridajte aj masáž krku, ak chcete. Obe vám zaberú tak 4 minúty dohromady. Som zvedavá na vaše výsledky 🙂 kľudne komentujte, pýtajte sa, odpoviem.

Program CFF™ tvárového cvičenia pozostáva z 28 cvikov a jednej masáže po cvičení. Vďaka tejto masáži budete mať rovnomernú štruktúru svalov na tvári a krku a pevnú, pružnú pokožku. Video precvičuje samotná zakladateľka CFF™ Carolyn Cleaves, ktorá tu má 65 rokov. Chcete mať takú krásnu pleť ako ona? Kontaktujte ma 🙂

Pozrite si aj ďalšie video zadarmo – masáž krku

Rýchla liftingová masáž je vlastne cvik z programu CFF™. Avšak skvele funguje aj samostatne.

Krátka masáž okolo očí. Ak si ťažko hľadáte čas na seba a svoju tvár, začnite malými krôčikmi, vytvorte si návyk. Napríklad, zamerajte sa na problémovú partiu, naučte sa krátku a jednoduchú masáž, ktorú budete robiť denne pri nanášaní krému. O chvíľu uvidíte/ ucítite výsledky a to vás motivuje pokračovať a rozšíriť masáže na celú tvár.