Zakladateľka CFF™  tvárového cvičenia Carolyn Cleaves vás naučí masáž, ktorá vám spevní pokožku na krku, odstráni vertikálne aj horizontálne vrásky. Pre dokonalý výsledok Carolyn odporúča robiť masáž každý deň po nanesení krému alebo oleja. Keď budete hánkami prechádzať cez miesto dvojitej brady, pritlačte jazyk o podnebie, masáž bude ešte účinnejšia. Ja si robím túto masáž každé ráno. Spolu s masážou tváre (ďalšie video) mi kompletná starostlivosť o celú tvár a krk zaberie 5 minút. Pozrite si aj ďalšie video zadarmo – masáž tváre po cvičení.

Ak chcete vyskúšať CFF™ tvárové cvičenie a nie ste si isté, začnite najskôr s touto masážou. Je vhodná, aj keď program necvičíte. Už len samotnou grimasou napnete väčšinu svalov na tvári a krku. Ráno, alebo večer si odlíčte tvár, naneste krém a urobte masáž. Pridajte aj masáž krku, ak chcete. Obe vám zaberú tak 4 minúty dohromady. Som zvedavá na vaše výsledky 🙂 kľudne komentujte, pýtajte sa, odpoviem.

Program CFF™ tvárového cvičenia pozostáva z 28 cvikov a jednej masáže po cvičení. Vďaka tejto masáži budete mať rovnomernú štruktúru svalov na tvári a krku a pevnú, pružnú pokožku. Video precvičuje samotná zakladateľka CFF™ Carolyn Cleaves, ktorá tu má 65 rokov. Chcete mať takú krásnu pleť ako ona? Kontaktujte ma 🙂

Pozrite si aj ďalšie video zadarmo – masáž krku