Prečo je CFF™ tvárové cvičenie/ gymnastika jeden z najlepších programov na svete?

Túžba byť krásnou nikdy nezostarne..

Prečo je CFF™ tvárové cvičenie/ gymnastika jeden z najlepších programov na svete? A prečo by ho mala cvičiť každá žena? Práve preto, že túžba byť krásnou nikdy nezostarne. Každá žena má právo na krásu a zdravé sebavedomie…

Pre nás ženy sú v živote najdôležitejšie vzťahy. Tie nás napĺňajú alebo robia nešťastnými. Často zabúdame na ten najdôležitejší vzťah – k sebe samej.. Aby sme sa mali rady, musíme sa prijať také aké sme. V tomto puzzle zvanom „zdravé sebavedomie“ je veľmi dôležitou časťou CFF™ tvárové cvičenie. Počas cvičenia sa dotýkame svojej tváre, pokožky. Po krátkej dobe vidíme ako nám pokožka začína žiariť, črty sa vypnú, líčka sa vyplnia, miznú vrásky a my sa začneme tešiť z výsledkov. Tešíme sa, že sme zvládli vziať svoju prirodzenú krásu do vlastných rúk, cítime v sebe bojovníčky, ktoré sa nechcú vzdať a idú za svojim cieľom. Sme na seba hrdé a naša seba-hodnota stúpa. Robíme niečo pre seba a dokážeme si na to nájsť čas.. Strácame strach zo starnutia. Viac sa ľúbime, cítime sa istejšie vo všetkom čo robíme. Nebolí nás tak, keď sa niekomu nepáčime, alebo nás nemá rád.. Pretože my, samé, poznáme svoju hodnotu..

Ako to, že je  CFF™ tvárové cvičenie také účinné?

Základným pravidlom CFF™ je, že pri cvičení prstami kĺžeme po napnutých svaloch. Svalom tým vytvárame odpor a lepšie, rýchlejšie rastú a vytláčajú vrásky von. Tie sa časom stratia. Je to vlastne taký silový tréning.

Pri tom, ako kĺžeme prstami po napnutých svaloch, blahodárne vplývame na pokožku tváre a krku. Najúčinnejšia masáž je totiž pri napnutej pokožke. Pri masáži si urobíme prirodzený píling, naštartujeme metabolizmus v kožných bunkách a prečistíme pleť – mechanicky odstránime výlučky mazových a potných žliaz.

CFF™ cvičíme v priemere 3 x do týždňa, 15 minút.

Pri cvičení CFF™ ležíme. Vypneme svaly na tele a viac sa sústredíme na svaly na tvári a krku. Pri cvikoch rôzne dvíhame hlavu, tým zapájame celé svalové skupiny a využívame gravitáciu na vytváranie odporu. No a dá sa cvičiť aj v posteli.. 🙂

CFF™ je komplexný program. To znamená, že precvičíte všetky svaly na tvári a krku. V čom je výhoda? Vo vyváženosti. Nemusíte sa báť, že budete mať nerovnomerné črty tváre. Raz sa naučíte CFF™ cvičiť a používate ho do konca života v tej istej forme. To je základný program, ku ktorému sa dá neskôr pridať pár bonusových cvikov podľa želania.

Čo je CFF™?

Carolyns Facial Fitness, (skratka CFF), je logický, ucelený program tvárového cvičenia s 20 ročnou tradíciou. Vytvorila ho americká žena, matka a profesorka na univerzite Carolyn Cleaves v spolupráci s fyzioterapeutmi a profesorom anatómie. Carolyn začala cvičiť, keď mala 51 rokov, v 53 rokoch vytvorila vlastný program – CFF™. Výsledky a bezpečnosť tohoto programu sú preverené rokmi a tísíckami spokojných zákazníčok a zákazníkov.

Moje meno je Maja Švábiková a som jediná certifikovaná lektorka tohoto unikátneho programu na Slovensku. CFF™ šíri svetom revolúciu – revolúciu prirodzenej krásy. Pridáte sa k nám?

Viac o kurzoch tu..

Skupinové kurzy tu..

Tvárové cvičenie