Volám sa Maja Švábiková a som jediná certifikovaná lektorka CFF™ tvárového cvičenia na Slovensku.

Chcem vám ukázať dôležitý bod na našej ceste za ženskosťou a prirodzenou krásou. Pretože verím, že my, ženy, dokážeme tento svet urobiť lepším a krajším miestom pre život nás a našich blízkych.

Čo je CFF™ tvárové cvičenie/ tvárová gymnastika?

CFF™ (Carolyns Facial Fitness) jeden z najlepších programov na svete, ktorý vznikol v USA, má 20 ročnú tradíciu. Jeho zakladateľka Carolyn Cleaves (začala, keď mala 51), tri roky pracovala na vytvorení série cvikov, ktoré dokonale precvičia všetky svaly na tvári a krku.
Je to absolútne prirodzená metóda celkového omladenia, bez straty mimiky, je korektívna, (vrásky odstráni) a aj preventívna (zabráni vzniku nových).

Referencia od Carolyn Cleaves:

Tvárové cvičenie - Carolyn Cleaves

“I highly recommend Maya for teaching the CFF facial exercises. She will be certain your technique is perfect and she will make sure you understand how to create a smooth, balanced and youthful-looking face and neck! You can now age gracefully and beautifully with Maya’s guidance!”

Love. Carolyn

“Vrelo odporúčam Majine kurzy CFF. Kurz vedie tak, aby si bola istá, že ste dokonale zvládli techniku cvikov. Ukáže vám ako získať krásnu a mladistvú tvár a krk. S Majinou pomocou budete odteraz starnuť pôvabne a do krásy!”

S láskou,  Carolyn.

Neveríte, že je to možné?

Vyskúšajte si masáže z týchto videí. Precvičuje ich sama Carolyn v 64 rokoch. Jej tvár a krk sú dôkazom, že CFF™ skutočne funguje. A ďalším dôkazom sú tisícky spokojných zákazníčok po celom svete.

Hlavným tajomstvom úspechu CFF™ je

KĹZANIE BRUŠKAMI PRSTOV CEZ NAPNUTÉ SVALY.
Svaly lepšie rastú, pretože im vytvárame odpor. Je to ako keď si chceme v posilňovni vypracovať zadok – dvíhame ťažšie váhy. Na tomto princípe si vybudujete rovnomernú štruktúru svalov na tvári a krku. Vďaka komplexnosti programu a kombinácii cvikov dosiahnete prirodzený a mladý vzhľad.

Zachováte si jasné kontúry tváre do vysokého veku. Pleti urobíte prirodzený píling a masáž, vďaka čomu spevnie a spružnie.

Toto všetko za 15 minút tréningu 3 – 4x do týždňa.

Carolyns Facial Fitness je navrhnutý práve pre zaneprázdnené ženy.

Vďaka CFF™ tvárovému cvičeniu odstraníte:

-vrásky na tvári a krku
-opuchy, kruhy pod očami, ovisnuté líčka, sánky a dvojitú bradu
-strach zo starnutia

Vďaka CFF™ tvárovému cvičeniu získate:

-tvár bez vrások a plné kontúry
-pevnú, pružnú a žiarivú pleť na celej tvári a krku
-zdravé sebavedomie, radosť zo ženskosti a pocit slobody

Darujte si niečo, čo obohatí váš život a čo vás obrovským skokom vpred posunie na ceste za vašou prirodzenou krásou, zdravým sebavedomím a ženskosťou.

ČO SA V KURZE NAUČÍTE?

Osobný, jednorázový kurz trvá 2-3 hodiny.

Ku kurzu dostanete 

kompletný inštruktážny materiál, ktorý vás bude sprevádzať pri cvičení niekoľko mesiacov.

Navyše, si z mojej stránky stiahnete MP3 záznam, ktorý vám pomôže naučiť sa dynamiku cvičenia tak, aby ste všetky cviky a masáž zvládli za 15 minút.

MAXIMÁLNY POČET DÁM NA KURZE 10.

Záleží mi, aby ste sa na kurze naučili cviky technicky správne. Verím, že keď nepodceníme základ, cvičenie vám bude robiť radosť už do konca života. Preto som sa rozhodla, obmedziť váš maximálny počet na 10. Vďaka tomu, si dokážem zachovať individuálny prístup ku každej z vás.

Uložiť

Uložiť

Kartičky s fotkami a popismi cvikov a fotky z kurzu:

Kartičky s fotkami a popismi cvikov, ktoré vás budú sprevádzať cvičením niekoľko mesiacov. Sú skladné, zmestia sa do kabelky a štýlové darčekové balenie si jednoducho zamilujete.

Fotky z kurzu: skupina priateliek sa rozhodla absolvovať skupinový kurz v pohodlí domova. Bola to taká netradičná “dámska jazda”. Skvelá atmosféra, cvičilo sa popri káve a občerstvení. 

Kompletná cena kurzu

80€ s DPH

alebo cena polovice ampulky kyseliny hyalurónovej na pár mesiacov..

Vezmite už dnes svoju prirodzenú krásu do vlastných rúk.

Prihlasujte sa na maja@tvarovecvicenie.sk

20. 02. (štvrtok), 2020 od 16,30 do 19,30 hod.

 Bratislava

liliumcentrum.sk/priestory/

Máte otázky?

 Rada odpoviem.

  Email – maja@tvarovecvicenie.sk

      0948 603 831

Záväzný objednávkový formulár

 

[contact-form-7 id=”1402″ title=”Objednávkový formulár ˇZA a BA”]