Volám sa Maja Švábiková a som jediná certifikovaná lektorka CFF™ tvárového cvičenia na Slovensku.

Chcem vám ukázať dôležitý bod na našej ceste za ženskosťou a prirodzenou krásou. Pretože verím, že my, ženy, dokážeme tento svet urobiť lepším a krajším miestom pre život nás a našich blízkych.

Čo je CFF™ tvárové cvičenie/ tvárová gymnastika?

CFF™ (Carolyns Facial Fitness) jeden z najlepších programov na svete, ktorý vznikol v USA, má 20 ročnú tradíciu. Jeho zakladateľka Carolyn Cleaves (začala, keď mala 51), tri roky pracovala na vytvorení série cvikov, ktoré dokonale precvičia všetky svaly na tvári a krku.
Je to absolútne prirodzená metóda celkového omladenia, bez straty mimiky, je korektívna, (vrásky odstráni) a aj preventívna (zabráni vzniku nových).

Referencia od Carolyn Cleaves:

Tvárové cvičenie - Carolyn Cleaves

„I highly recommend Maya for teaching the CFF facial exercises. She will be certain your technique is perfect and she will make sure you understand how to create a smooth, balanced and youthful-looking face and neck! You can now age gracefully and beautifully with Maya’s guidance!“

Love. Carolyn

„Vrelo odporúčam Majine kurzy CFF. Kurz vedie tak, aby si bola istá, že ste dokonale zvládli techniku cvikov. Ukáže vám ako získať krásnu a mladistvú tvár a krk. S Majinou pomocou budete odteraz starnuť pôvabne a do krásy!“

S láskou,  Carolyn.

Neveríte, že je to možné?

Vyskúšajte si masáže z týchto videí. Precvičuje ich sama Carolyn v 64 rokoch. Jej tvár a krk sú dôkazom, že CFF™ skutočne funguje. A ďalším dôkazom sú tisícky spokojných zákazníčok po celom svete.