Ako získať rovnomernú štruktúru svalov na tvári a krku

Rovnomerná štruktúra svalov na tvári a krku je dôležitá

Pri zostavovaní základnej série tvárových cvičení programu CFF™ sme zistili, že najlepšie je robiť najskôr cviky, ktoré vybudujú na tvári a krku akúsi základnú štruktúru svalov. Je to práve kombinácia konkrétnych cvičení programu CFF™, ktorá prináša mužom aj ženám pekne vyzerajúcu skladbu svalov. Fyziológia je rovnako dôležitá pre mužov aj ženy, preto program dobre funguje pre každého.  Po dosiahnutí tohto základu alebo akejsi kostry, môžete začať tvarovať a prispôsobiť si cvičenie prostredníctvom špecifických bonusových cvikov, ktoré nájdete aj v programe.

Prispôsobte si tvárové cvičenia programu CFF podľa seba

vytvorte si rovnomernú štruktúru svalov na tvári a krku

Bonusové cviky a série cvikov – posilňujte podľa seba

Keďže program CFFitness™ bol navrhnutý spolu s lekármi a profesorom anatómie a fyziológie, môžeme vám ponúknuť dokonalý systém, ktorý dodá elegantný tvar tvári a krku bezpečným spôsobom. Keď bol základný súbor cvičení prvý krát testovaný pred viac ako 15 rokmi, stalo sa niečo úžasné.  Zistili sme, že väčšina ľudí potrebovala LEN tento základný súbor, aby získali výsledky, aké chceli. Ale keďže všetci sme rôzni, taktiež sme si všimli, že niektorí z nás majú nepoddajné, problémové miesta, a preto sme taktiež vyvinuli základný súbor a dodatočné cviky, ktoré sa priamo venujú týmto miestam.  Náš ďalší úspech spočíval v tom, že naši klienti si uvedomili, že získavajú vzhľad, aký chcú.

Masáž a vyhladenie vrások

Navyše, po tom, ako získate vzhľad, aký sa vám páči, môžete aj naďalej pracovať na vráskach a linkách na tvári a krku, a taktiež masírovať tvár, aby ste dosiahli dokonalú rovnomernosť. Dr. Frederick Rossiter, M.D., profesor anatómie a fyziológie od 60-tych rokov tvrdí, že:

„Ak sú vrásky nepoddajne uložené po mnohé roky, akoby boli zakorenené v pokožke a nedali sa odstrániť. Takéto vrásky charakterizuje nemenná mikroskopická zmena v tkanivách pod nimi. Pružné vlákna sú vsiaknuté, maličké kožné svaly sú absorbované, tuk je absorbovaný v tomto bode a preto sú vrásky vlastne jazvou na pokožke.  To je aj dôvodom, prečo v niektorých prípadoch, masáž úplne neodstráni tieto vrásky.“

Keďže bežná masáž tieto vrásky nevyhladí, program CFFitness™ ponúka 4-stupňový súbor cvičení na uvoľnenie vrások, ktorý vám doslova umožní zotrieť vrásky na tvári a krku.  Okrem toho program CFF™ taktiež ponúka špeciálnu masážnu techniku, ktorá spevní líca a sánkovú líniu nazývanú Face Firmer (masáž po cvičení, alebo spevňujúca masáž). Je to jednoduchá masážna technika, ktorá bola upravená tak, aby správnym spôsobom spevnila tvár a je súčasťou základnej série. Zatiaľ čo kombinácia cvičení pozostávajúca z 28 základných cvikov vám dodá elegantný vzhľad, masáž tváre zaistí, že všetko bude vyvážené a rovnomerné.

Záver

Jednoducho povedané, vy precvičujete základné cviky spolu s masážou Face Firmer, aby ste vytvorili základy pre perfektnú štruktúru svalov na tvári.  Vo väčšine prípadov to úplne postačí každému, aby získal výsledky, aké chce.  Potom môžete pridať bonusové cviky a techniky na formovanie a tvarovanie svojej vlastnej tváre a krku a prispôsobiť si tak cvičenie. Bez ohľadu na váš vek a podmienky, aj vy môžete dosiahnuť dobre vyzerajúci, vyvážený a dokonalý tvar na svojej tvári a krku pomocou tvárových cvičení CFFitness™.

Viac o kurzoch tu..

Skupinové kurzy tu..