Moja prvá reportáž

Keď vám niekto ponúkne natočiť reportáž o tom, čo milujete…

Pani Monika Mannová, reportérka relácie Zdravo ma zavolala do Bratislavy urobiť reportáž, teda rozhovor o tvárovom cvičení. Keď sa vám to stane prvýkrát, poteší vás to. Pretože je to známka toho, že vám niekto verí už na začiatku vašej cesty. A to je super pocit!

Murphyho zákony fungujú dokonale

Čo sa týka tvárového cvičenia, pristupujem k nemu ako k vlastnému dieťaťu. Svoju prácu milujem a uvedomujem si aj tú veľkú zodpovednosť za moje klientky, vedomosti, marketing a všetko ostatné.

Na reportáž som sa snažila dokonale pripraviť. Stráženie detí a aj cesta do Ba vyriešené. Poznáte pocit, že keď vám skutočne o niečo ide, deti akoby to vycítili.. a práve vtedy vyžadujú viac pozornosti ako obvykle. Toto sa mi stalo s Adamom (synom). Veľmi intuitívne odhadol, že sa potrebujem dobre vyspať a tak vyžadoval celonočné mojkanie a kojenie 🙂 Možno chcel vidieť koľko toho jeho mama zvládne po prebdenej noci. Alebo to bol záťažový test na moju tvár – či skutočne svaly držia tak ako majú… Netuším, no určite sa ho to raz, keď bude plynule rozprávať spýtam. Hádam si to ešte bude pamätať.

Niečo ma však naučil

Odvtedy som mala opäť pár aktivít o ktoré mi skutočne šlo a musela som sa dobre vyspať. Prišla som na svoj spôsob, ktorý zatiaľ funguje (hádam ho nezakríknem :)).

  • deň pred dňom D pracujem iba doobeda
  • poobede už všetky povinnosti súvisiace s dňom D vypúšťam z hlavy
  • snažím sa mozog zamestnať aktivitami s deťmi
  • vyšťavím deti aj seba pobytom niekde vonku
  • modlím sa aby všetko dobre dopadlo
  • hovorím si – ono to už dáko dopadne
  • keď to nedopadne, mám pripravené obľúbené – každé zlo je na niečo dobré –

Takto dáko, ako slobodná matka dvoch, detí zvládam zvládam prácu na svojom milovanom projekte.  A keď sa aj nejaké veci po….. , vždy sa to dá zachrániť. A ak nie, ukážte mi niekoho, kto nerobí chyby..:)

Viac o kurzoch tu..

Skupinové kurzy tu..

Tvárové cvičenie - mama

Budete sa cítiť dobre vo všetkom čo robíte..